تصویر ایران روسیه ایرانی فوتبال مسابقه

تصویر: ایران روسیه ایرانی فوتبال مسابقه جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بررسی حضور کشور عزیزمان ایران در پنجمین جام جهانی از نظر sportnews

یک سایت آلمانی در گزارشی به بررسی حضور تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه پرداخته است. 

بررسی حضور کشور عزیزمان ایران در پنجمین جام جهانی از نظر sportnews

بررسی حضور کشور عزیزمان ایران در پنجمین جام جهانی از نظر sportnews

عبارات مهم : ایران

یک سایت آلمانی در گزارشی به بررسی حضور تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه پرداخته هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت sportnews، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران باید از چندی دیگر مسابقه خود را در گروه دوم جام جهانی روسیه در این کشور شروع کند. به همین خاطر رسانه آلمانی در گزارشی راجع به حضور ملی پوشان ایرانی در جام جهانی نوشت: افزایش قدرتمندانه تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی روسیه باعث شد تا امیدواری زیادی به حضور کشور عزیزمان ایران در این دوره از مسابقه ها وجود داشته باشد. در واقع ملی پوشان ایرانی موفق شدند به ۱۲ برد و ۶ تساوی در انتخابی جام جهانی در قاره آسیا دست یابند و بدون اینکه شکست بخورند راهی جام جهانی روسیه شوند.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران بعد از قرعه کشی تیمش در این مسابقه ها و هم گروهی با اسپانیا، پرتغال و مراکش گفت: همه می دانند که در گروه مشکل در جام جهانی قرار گرفتیم و وظیفه ما است که بهتر از قبل عمل کنیم تا بتوانیم حضور شایسته ای در جام جهانی روسیه داشته باشیم.

بررسی حضور کشور عزیزمان ایران در پنجمین جام جهانی از نظر sportnews

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تاکنون از ۴ دوره حضور خود در جام جهانی تنها به یک برد دست یافته است و موفق شد در سال ۹۸ در جام جهانی فرانسه تیم ملی آمریکا را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. این تنها بردی است که کشوری فوتبال خیز چون کشور عزیزمان ایران به آن می بالد و ۸۰ میلیون ایرانی اکنون امیدوار هستند که تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بار دیگر بتواند نتیجه شایسته ای به دست بیاورد و طعم برد را بچشد.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال حاضر در ترکیه به سر می برد و قرار است دیدار دوستانه ای را با تیم ملی ترکیه در این کشور انجام دهد و در ادامه خود را جهت حضور در روسیه جهت جام جهانی آماده خواهد کرد.

یک سایت آلمانی در گزارشی به بررسی حضور تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه پرداخته است. 

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | ایرانی | فوتبال | مسابقه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz